Janów-Ponik ul. Powstańców Styczniowych 14 tel. (034) 327 83 14, kom. 0601 097 083

 
GALERIA OBRAZÓW STOLRAM

Pragniemy również przedstawić Państwu nasz punkt usługowy oraz galerię obrazów mieszczącą się w Częstochowie przy ul. Targowej 1, gdzie prowadzimy sprzedaż i oprawę obrazów.
Cel naszej działalności to dostarczanie najwyższej jakości uslug i wyrobów ramiarskich. Zlecenia realizujemy w bardzo krótkich terminach. Na terenie Częstochowy i okolic odbieramy i dostarczamy oprawione prace własnym transportem. Dbamy o to aby powierzone nam przez każdego klienta zlecenie zostało wykonane z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań, a sama oprawa była dobrana ze smakiem i stylem właściwym dla dzieła.
Zatrudniamy wykwalifikowanych plastyków, którzy w sposob mistrzowski dobierają oprawy do obrazów.
Zajmujemy się oprawą obrazów akrylowych, olejnych, akwareli, pasteli, grafik, starodruków, rysunków, dyplomów, plakatów, reprodukcji, luster, haftów, zdjęć, jak również wszelkich przedmiotów trójwymiarowych np. medali, monet, koszulek sportowych.
 
Posiadamy również galerię obrazów, w której prezentujemy szeroką tematykę obrazów, która umożliwia dobór obrazu do każdego wnętrza. Obrazy w naszej galerii dotyczą sztuki dawnej oraz współczesnej. Proponujemy twórczość zarówno polskich jak i zagranicznych artystów.
Prezentujemy dawną jak i współczesną sztukę.
Każdy obraz zakupiony u nas sprawi Państwu wielką radość i satysfakcję.
---- Zapraszamy ----
® BIG-DUO Informacja Gospodarcza 2008 rok